fbpx

Hizmetlerimiz

Her Türlü Aracın Otomatik Şanzıman Servis ve Tamiri, Robot Şanzıman Servis ve Tamiri ve Tiriptonik Şanzıman Servis ve Tamiri Yapılır. Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesinde Miray Oto Merkezinde İşinde Uzman Ustalar Tarafından Yapılmaktadır.

Her Türlü Aracınızın Tamir ve Bakımını Yapmaktayız. Bacğılar-Güngören Sanayi Sitesinde aracınızın oto tamir veya bakımını; Miray Oto Araç Bakım Merkezinde Yapmaktayız. İşinde Uzman Ustalarla Aracınız Güvenilir Ellerde.

Arıza tespit cihazları modern otomobillerde bulunan elektronik beyin diye tabir edilen Elektronic Control Unit – ECU denilen ünitelerle haberleşerek otomobillerin her türlü aksam ve parçaları hakkında bilgi alan ve bu ünitelere kaydedilen arızaları okuyan, hata kodlarını silen, kodlama yapabilen ve yeni takılan parçaları alıştırma yapan ve daha bir çok işlevi yerine getiren cihazlardır.

Aracınızın Bilgisayarlı Arıza Tespiti Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesinde Miray Oto Merkezinde İşinde Uzman Ustalar Tarafından Yapılmaktadır.

Araç motorunda yeterli motor yağının olmaması aşınma ve ısınma sorunlarının haricinde, parçaların çalışırken karşılaştığı sürtünmeyi yenebilmesi için daha fazla enerji kullanılmasına neden olur. Pistonların sürtünme nedeni ile dirençle karşılaşması, motorun çalışabilmesi için daha fazla enerji yani daha fazla benzin kullanılması anlamına gelir. Yakıt kullanımını doğrudan etkilen motor yağı, bu nedenle düzenli olarak kontrol edilmesi ve ideal seviyede kullanılmalıdır.

Aracınızın Yağ Değişimi Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesinde Miray Oto Merkezinde İşinde Uzman Ustalar Tarafından Yapılmaktadır.

Yazın ve Kışın Araçlarda en Çok Duyulan İhtiyaç Aracın Klimasıdır. Bazen Yakıttan Tasarruf İçin Araçların Klimasını Hiç Çalıştırmayanlarda Az Değil. Peki Bu İşlem Doğru mu? Önerimiz; Yaz Kış Olsun Aracınızın Klimasının Randımanı için; Ayda En az 1 Sefer 15-20 dk olmak üzere araç klimasını çalıştırmanızdır.

Araç Klimanızı 6 ayda bir kontrol ettirmek, Klimanızın Sorun Arıza çıkarmamasında önemli bir etkendir.

Aracınızın Araç Klima Bakım ve Servisi Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesinde Miray Oto Merkezinde İşinde Uzman Ustalar Tarafından Yapılmaktadır.

Enjektör Temizleme ile Araçlarınızın motorunda hiç bir atık bırakmazsızın, katilazöre veya motora zarar vermeden yanma odasındaki tüm karbon atıklarının, ziftlerinin ve diğer kalıntıların etkili bir şekilde temizliğini gerçekleştirir ve motorun performansını artırır. Nemlendirme etkisi kirlerin çözülmesini ve küçük zerrecikler halinde egzoz yoluyla atılmasını sağlar. Egzoz yoluyla atılamayan tortular ise makinenin filtresinde birikir. Enkjeksiyon Temizliği ile bu tortular temizlenir.

Aracınızın Enjektör Temizleme ve Testi Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesinde Miray Oto Merkezinde İşinde Uzman Ustalar Tarafından Yapılmaktadır.

Araçların Yılda En az 1 sefer peryodik bakıma ihtiyacı vardır. Araç Üreticileri Benzinli Araçları İçin, 10.000 km de bir, Dizel Araçlar İçin; 15.000 km de bir Periyodik bakım Yapılmasını Tavsiye etmektedir. Fazla Kilometre Yapmayan Araçlarında yılda en az 1 sefer periyodik bakıma girmesi gerekmektedir. Hatta Çoğu Araç Üreticisi Kilometresi Dolmayan araçların yıllık periyodik bakımını yaptırmadıklarında aracın Garanti Dışına çıktığını bildirmektedirler.

Aracınızın Periyodik Bakımı Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesinde Miray Oto Merkezinde İşinde Uzman Ustalar Tarafından Yapılmaktadır.

Aracı hareketsiz bırakan kaza ve arıza durumlarında Yol Yardımı Hizmeti Sunmaktayız. Tek Yapmanız Gereken Bizi Aramak…

İkitelli ve İstanbul genelinde Yol Yardımı Hizmeti Miray Oto Yol Yardımı İle Yanınızda..


İkitelli OSB Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 11.Bl. No.50 Başakşehir, İstanbul
0544 413 24 14 | Kudret ŞEN
0538 577 40 40 | Durmuş TAHAN